نتایج مسابقات مقدماتی مشخص شد/ صدرنشینی تیمهای ایران الف، ایران ب، ارمنستان و قزاقستان الف
نتایج کامل مسابقات مقدماتی کشتی آزاد رقابتهای بینالمللی جام تختی مشخص شد.
به گزارش فرتاک نیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، سیوهفتمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در سه رشته آزاد، فرنگی و پهلوانی به صورت تیم به تیم، از صبح روز گذشته (پنجشنبه) در سالن شهید بهشتی شهر مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 در حال برگزاری است و امشب (جمعه) با مشخص شدن تیمهای برتر به پایان میرسد.
در پایان رقابتهای مقدماتی این مسابقات 24 دیدار برگزار شد که در گروه A تیم ایران الف، در گروه B تیم ایران ب، در گروه C تیم ارمنستان و در گروه D تیم قزاقستان الف به عنوان سرگروه به مرحله نیمهنهایی صعود کردند.
امروز (جمعه) رقابتهای نیمهنهایی بین تیمهای ایران الف و ایران ب و تیمهای ارمنستان و قزاقستان الف برای مشخص شدن تیمهای راه یافته به دیدار فینال برگزار خواهد شد.
ردهبندی تیمهای مسابقات کشتی آزاد به شرح زیر است:
گروه Aـ : 1- ایران الف 2- ایران توسعه 3- آمریکای لاتین 4- قزاقستان ب
گروهBـ : 1- ایران ب 2- گرجستان 3- جوانان ایران 4- بلاروس
گروه Cـ : 1- ارمنستان 2- خراسان رضوی 3- مغولستان 4- ازبکستان
گروه Dـ : 1- قزاقستان الف 2- اوکراین 3- قرقیزستان 4- قزاقستان ب
نتایج رقابتهای مقدماتی مسابقات کشتی آزاد به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
دور اول:
گروه Aـ :
ایران الف 7- ایران توسعه یک
آمریکای لاتین 4، برنده - قزاقستان ب 4، (امتیاز مثبت 17 بر 15 به سود آمریکای لاتین)
گروه Bـ :
ایران ب 6- ایران جوانان 2
گرجستان 7- بلاروس یک
گروه Cـ :
خراسان رضوی 7- مغولستان یک
ارمنستان 7- ازبکستان یک
گروه Dـ :
اوکراین 6- قرقیزستان 2
قزاقستان الف 8- عراق صفر
دور دوم:
گروه Aـ :
ایران الف 8- قزاقستان ب صفر
ایران توسعه 6- آمریکای لاتین 2
گروه Bـ :
ایران ب 7- بلاروس یک
گرجستان 6- جوانان ایران 2
گروه Cـ :
مغولستان 5- ارمنستان 3
خراسان رضوی 6- ازبکستان 2
گروه Dـ :
قرقیزستان 6- عراق 2
قزاقستان الف 6- اوکراین 2
دور سوم:
گروه Aـ :
ایران الف 8- آمریکای لاتین صفر
ایران توسعه 6- قزاقستان ب 2
گروه Bـ :
جوانان ایران 6- بلاروس 2
ایران ب 5- گرجستان 3
گروه Cـ :
ارمنستان 4، برنده – خراسان رضوی 4 (امتیاز مثبت 18 به 15 به سود ارمنستان)
مغولستان 6- ازبکستان 2
گروه Dـ :
قزاقستان الف 8- قرقیزستان صفر
اوکراین 8- عراق صفر